پارتیشن ها و جداکننده های اتاق، گزینه مدرنی برای تقسیم انواع فضا در خانه یا محل کار می باشند. آنها یک محصول فوق العاده هستند، چه به دنبال ایجاد حریم خصوصی و چه به دنبال ایجاد فضاهای مجزا باشید. بیایید نگاهی دقیق‌تر به ویژگی‌ها و کاربردهای دیوارهای پارتیشن شیشه ای برای محیط‌های خانگی و حرفه‌ای بیندازیم.

انواع پارتیشن شیشه ای

شیشه ای تک جداره شیشه ای دوجداره نوعی از پارتیشن ها که نام دیگر آن تتراگلس که می تواند یک جداره، دو جداره، فریملس، لمینت و… باشد. این پارتیشن ها امکان جداسازی و تقسیم بندی فضا را به شما می دهد تا بتوانید از حداقل فضا بیشترین بهره را ببرید. از این پارتیشن ها هم در منازل و هم در محیط های اداری می توان استفاده کرد.

مزایای پارتیشن فریم لس

پارتیشن فریم لس بدون قاب در یک دفتر ستون بندی های ناخوشایند و پست های عمودی دیده شده در ساختار دیگر پارتیشن ها را از بین می برد. آنها می توانند مطابق با تنظیمات شخصی شما نصب شوند.

این جدا کننده ها با استفاده از اتصالات تقریبا نامرئی یا اتصالات سیلیکونی به هم متصل می شوند تا یکپارچه ترین پایان ممکن را ارائه دهند.

پارتیشن های فریم لس کاملاً قابل تخریب هستند و بسته به نیازهای خاص مانند قاب درب ، سر انحراف و پایه های کاهنده شامل طیف گسترده ای از اتصالات و اتصالات هستند. پارتیشن های فریم لس دو جداره نیاز به پشتیبانی بیشتری از پانل های دوجداره دارند. برای پشتیبانی از پانل های دوجداره می توان طرح های منحصر به فردی ایجاد کرد.