پارتیشن شیشه ای

پارتیشن ها و جداکننده های اتاق، گزینه مدرنی برای تقسیم انواع فضا در خانه یا محل کار می باشند. آنها یک محصول فوق العاده هستند، چه به دنبال ایجاد حریم خصوصی و چه به دنبال ایجاد فضاهای مجزا باشید. بیایید نگاهی دقیق‌تر به ویژگی‌ها و کاربردهای دیوارهای پارتیشن شیشه ای برای محیط‌های خانگی و حرفه‌ای بیندازیم.

بیشتر بخوانید

انواع پارتیشن شیشه‌ ای

عموما در پروژه های اداری از پارتیشن با پروفیل الومینیوم استفاده می گردد. در واقع پارتیشن های چوبی MDF جای خود را به پارتیشن الومینیومی داده اند. به تناسب پیشرفت و تغییر در ساختار پارتیشن های اداری و استفاده از پارتیشن های شیشه ای با پروفیل الومینیوم به جای پارتیشن های چوبی و MDF شرکت تتراگلس نیز تغییرات بزرگی در روال پارتیشن بندی خود ایجاد کرده است.

بیشتر بخوانید

کابین دوش شیشه ای

کابین دوش شیشه ای ، دیوایدر (جداکننده) دوش حمام یا دور دوشی شیشه ای سکوریت و لمینت از مدرن ترین کاربردهای شیشه در طراحی و معماری داخلی ساختمان های مسکونی، ویلا و هتل ها می‌باشند. کابین حمام شیشه ای فضای حمام و سرویس بهداشتی شما را زیبا و مدرن تر می‌کند و به منظور تقسیم بندی و جداسازی دوش از سرویس بهداشتی و آینه نصب می‌شود تا از خیس شدن آنها جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید

برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید 09122788248/02177690214/02177690213