پارتیشن اسلایدینگ (جمع شو)

ما در زوبین شیشه بهترین و راحت‌ترین چیدمان پانل‌های کشویی آکوستیک را که از مسیر سقف آویزان شده‌اند برای تقسیم‌بندی مناطق باز گسترده ارائه می‌کنیم که برای عملکردهایی مانند عروسی، کنفرانس، جلسات به طور همزمان در یک سالن بزرگ منعطف است. این تسهیلات فنی مدرن به عنوان پارتیشن تاشو کشویی یا دیوار متحرک شناخته می شود.

بیشتر بدانید

همه انواع پارتیشن ها از نظر آکوستیک پردازش می شوند و از نظر زیبایی شناسی برای فضای داخلی بسیار زیبا هستند. ما متعهد هستیم که فضای شما را راحت کنیم و طیف گسترده ای از سیستم های پارتیشن تاشو و کشویی را ارائه دهیم که دقیقاً مطابق با نیاز شما باشد.

در طول مشاوره اولیه، مسائل مختلفی مانند سطح کاهش صدا (عملکرد آکوستیک)، اینکه آیا سیستم باید از بالا آویزان باشد یا از کف پشتیبانی شود و همچنین چه پرداخت هایی در دسترس است را تعیین می کنیم. پارتیشن های متحرک را می توان در هتل ها، سالن های چند منظوره، اتاق جلسات، مرکز همایش، منطقه مسکونی، دانشگاه و مدرسه، سالن ضیافت، اتاق های آموزشی و ... اعمال کرد.

ما خدمات با کیفیت و قابل اعتماد را با قیمت های بسیار مقرون به صرفه در سراسر ایران ارائه می دهیم. پارتیشن‌ها باید پانل‌هایی با پشتیبانی از بالا باشند که به صورت دستی کار می‌کنند و در ناحیه‌ای که در نقشه‌ها مشخص شده است، چیده شده‌اند.

جهت اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما بر روی لینک بالا کلیک نمایید

برای اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت با ما تماس بگیرید 09122788248/02177690214/02177690213